Twoja strona nie istnieje?

Poniższe informacje mogą poprawić efektywność Twojej strony.

Szybkość ładowania

Wolne ładowanie strony może mieć przykre konsekwencje.

Szybkość ładowania strony ma duży wpływ na jej pozycję w wynikach wyszukiwania. Wolne wczytywanie wystawia cierpliwość internautów na próbę, a dodatkowo zraża roboty wyszukiwarki do naszej witryny. Warto dokonać zmian, które zmienią tę sytuację.

Możemy to naprawić!

Rozmieszczenie treści

Poprawne rozmieszczenie treści na stronie może zwiększyć szansę na sukces!

Chcesz poinformować internautów o ważnym zdarzeniu? A może wprowadzasz nowy produkt lub promocję na usługi? Wiemy, gdzie umieścić treści tak, by każdy ją zauważył.

Możemy to naprawić!

Brak linków

Nikt nie kieruje do Twojej strony

Wartościowe strony przyciągają użytkowników, którzy dzielą się z innymi ciekawymi treściami lub wyjątkowymi zdjęciami. Umieszczaj na swojej stronie teksty, które mogą wzbudzić zainteresowanie.

Możemy to naprawić!

Znaczniki meta

Tytuły i opisy podstron to czarodzieje!

Tytuły i opisy Twojej witryny to informacje na temat tego, o czym jest Twoja strona WWW. Powiedz internautom i robotom wyszukiwarki, co można u Ciebie znaleźć. Dobre opisy i tytuły znacznie poprawiają pozycję w wynikach wyszukiwania.

Możemy to naprawić!

Przydatne treści

Życzenia bożonarodzeniowe na stronie głównej w maju? Czas to zmienić.

Aktualizacja treści na stronie to podstawa. Dodawanie nowych artykułów, zmiany graficzne czy przeredagowanie obecnych treści sprawiają, że użytkownicy bardziej ufają Twojej witrynie, a wyszukiwarka postrzega ją jako wartościową.

Możemy to naprawić!

Uciekający internauta

Duży współczynnik odrzuceń to znak, że strona nie jest przyjazna dla użytkowników.

Bardzo często dzieje się tak, że na stronie pojawia się wielu użytkowników, którzy jednak szybko ją opuszczają. Oznacza to, że albo odwiedzili Twoją stronę omyłkowo, albo nie spełnia ona ich oczekiwań pod względem estetyki czy rozmieszczenia treści.

Możemy to naprawić!

Nowe technologie

Strona stworzona w technologii Flash? Nie zobaczysz jej na telefonie.

Nie wszystkie technologie są przyjazne dla wyszukiwarki. Flash pozwala na stworzenie atrakcyjnych wizualnie stron WWW, jednak Google ma poważne problemy z zaindeksowaniem takiej witryny. Walczysz o wysokie pozycje? Zrezygnuj z technologii Flash.

Możemy to naprawić!